על הטיול:

ג’בל חזאלי אחד מהטיולים היפים והטובים בעולם. הטיול, שאינו קל, מגוון בנופי מדבר ייחודיים ומראות עוצרי נשימה. אנו נתאים את המסלול הטוב ביותר עבורכם כדי שתחוו גם את הקושי, את ההוד ובעיקר את ההתרגשות שיש במקום.
בטיול נטפס אל פסגתו של ג’בל חזאלי (1420 מ’) הר שכל צדיו הם מצוקים של מאות מטרים. הטיול מורכב ממסלולי הליכה עם קטעי טיפוס ורטיקליים , המסלול נחשב מסלול בדואי, כלומר מסלול שהתגלה ע”י בדואים שיצאו לציד יעלים והפך למסלול טיול אתגרי.

תוכנית מפורטת:

יום חמישי בבוקר: נפגשים בשעה  08:00 במעבר הגבול “ערבה” (ליד אילת), התארגנות אחרונה על ציוד טיפוס (רתמות וקסדות) ומעבר הגבול. קניית אוכל בעקבה ונסיעה במונית לישוב בוואדי ראם לאחר ארוחה קלה נתחיל בטיפוס לפסגת החזאלי, משם נרד לנקודת הלינה.

 

 יום שישי בבוקר: השכמה מוקדמת, א. בוקר קלה וירידה בקניון המדהים של החזאלי,  הירידה בקניון מצריכה גלישה של מפלים (סנפלינג), חלקם עם גבים, בסיום הקניון יאספו אותנו רכבי שטח וייקחו אותנו לאירוח בדואי במאהל בדואי בלב המדבר, הלינה במאהל.

יום שבת: נקום בבוקר ולאחר ארוחת בוקר נצא ברכבי שטח אל ג’בל בורדה,  בג’בל בורדה נטפס מסלול בדואי נוסף שייקח אותנו אל קשת טבעית מדהימה, מסלול בדואי מדהים ביופיו הצופה לנוף הררי החול הפזורים במרחב.