תפריט

ייעוץ מקצועי

ייעוץ מקצועי למטפס העצמאי

 

רוצים לטפס לבד על הרים?
דודו יפרח, מטפס הרים בעל ניסיון רב בטיפוס על הרים גבוהים (כולל פסגת האוורסט בשנת 2006), יבנה עבורכם תוכנית מותאמת אישית לטפס על כל הר ברחבי הגלובוס.

התוכנית תתמקד במספר נושאים:

1. מטרה- בחירת ההר שמתאים ליכולות הפיזיות ולניסיון שלכם, או בחירת מטרה ובניית תוכנית טיפוס שתוביל אותכם אל המטרה בצורה מקצועית, בטוחה ומדורגת.

2. הצטיידות- עזרה בבחירת הציוד המתאים, כולל הפניה לספקים מתאימים בארץ. חשוב לציין שמדובר בציוד יקר וללקוחות שלנו ניתנת הנחה משמעותית אצל הספקים המובילים בעלי הציוד המתאים ביותר לטיפוס על הרים, כולל חיבור לספקים של טלפון לוויני ורשימת תרופות נחוצות למסע.

למטפסים שמכוונים להרים כמו הקלימנג'ארו, קזבק, איילנד פיק יש לנו גם ציוד להשכרה (שק שינה, ביגוד אטום למים, מעיל פוך, אוהל משלחות).

3. לוגיסטיקה- בחלק מההרים חשוב מאוד החיבור למדריכים מקומיים או ספקים מקומיים שיתמכו בכם במהלך ניסיון הטיפוס לפסגת ההר. במהלך השנים צברנו קשרים במקומות רבים בעולם, קשרים שיכולים להפוך את המסע שלכם למוצלח ובטוח.


אנו מציעים שני סוגי שירותים:

1. פגישת ייעוץ במהלכה תשמעו על ההר אותו בחרתם לטפס, תקבלו ייעוץ בנוגע לרמת הכושר הנדרשת וכיצד ניתן להגיע לרמה זו. לאחר הפגישה תקבלו רשימת ציוד מפורטת והפניה לספקים לרכישת הציוד המתאים.
חשוב לציין שאינני מדריך כושר מוסמך ולכן יכול להיות שתצטרכו לקבל תוכנית אימונים מפורטת ממדריך כושר מוסמך (אינו כלול במחיר).

2. ייעוץ ותמיכה לאורך כל הדרך משלב התכנון ועד לחזרה ארצה:

*פגישת ייעוץ כמפורט מעלה.

*ליווי אישי ברכישת הציוד (אגיע איתכם באופן פיזי לחנויות הרלוונטיות).

*סגירת מדריכים ולוגיסטיקה מקומית, אירגון הסעות משדה התעופה וארגון מקומות הלינה הנדרשים.

*זמינות שלי לשאלות והתייעצות לאורך כל המסע, החל משלבי התכנון בארץ ועד לשלב הטיפוס עצמו עד לחזרתכם הבטוחה.

בכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו:

משרד- 055-6607500 , דודו 052-2375297

[email protected]