תפריט

טיפוס הרים בחו"ל – כל מה שאתם צריכים לדעת

טיפוס הרים בחו"ל - כל מה שאתם צריכים לדעת

טיפוס הרים הפך להיות פופולרי במהלך השנים האחרונות. אחת הסיבות לכך היא שהטיפוס הפך לענף אולימפי. כמו כן, ענף הספורט מתפתח מאוד ומציע מגוון נרחב של פעילויות.

אנשים רבים אוהבים לאתגר את עצמם ולהתנסות בפעילויות ספורט שונות, בין היתר בשל העלייה ברמת המודעות בנוגע לשמירה על אורח חיים בריא ופעיל, וטיפוס הרים נחשב לפעילות בריאה משום שהוא אינו פוגע בשלד ולא גורם לזעזועים בגב.

טיפוס הרים מפתח את השרירים, בעיקר את השרירים הגדולים שבגוף – דבר שמסייע במניעת שחיקה של המפרקים. כמו כן, הטיפוס מחטב ומעצב את הגוף, משפר את הגמישות והיכולת האירובית, תורם לירידה במשקל ומעל הכל – מחבר את המטפס לטבע ולעוצמות הנפשיות שלו. במהלך הטיפוס יש להתמודד עם אתגרים רבים, אך תחושת הסיפוק שמתלווה להצלחה והאפשרות ליהנות מנופים קסומים, הם חלק מהותי מהחוויה.

החיפוש אחר האתגר הבא

הרצון לראות עולם פועם בלבם של אנשים רבים, חלקם נהנים מטיולים בערים שונות ברחבי העולם, אחרים נהנים מחופשות "בטן גב" באזורים שמשיים ויש אנשים שמחפשים תמיד אחר האתגר הפיזי הבא. כמובן שיש אנשים שנהנים מסוגים שונים של טיולים.

חלק מהאנשים שצברו ניסיון בטיפוס על הרים שונים בארץ, מעוניינים באתגרים חדשים וצופים אל עבר הרים מאתגרים בחו"ל. כמו כן, יש אנשים ששמים להם מטרה לטפס על הר מסוים בחו"ל.

כדי לבצע את הטיפוס שכרוך בלא מעט קשיים, חשוב להיעזר במדריך טיפוס מקצועי. בעזרת מדריך טיפוס מיומן יהיה ניתן לקבל מידע נרחב אודות הטיפוס, כללי הבטיחות, הקשיים וההתמודדות עם קור, גשמים ושהייה בגובה.

"טיפוס טבעי" – מטפסים על הרים ברחבי העולם

אם אתם מעוניינים לטפס על הרים בחו"ל, תוכלו לפנות אלינו – אל חברת "טיפוס טבעי". אנו מתמחים בטיפוס הרים, חיים ונושמים את התחום.

הניסיון שצברנו כמדריכים מקצועיים שמעבירים קורסים ברמות שונות ומדריכים טיולי טיפוס הרים בארץ ובעולם, מעניק לנו את מלוא המידע אודות העולם המופלא של הטיפוס. אנו מקפידים על כל ככלי הבטיחות ובוחרים את אתרי הטיפוס בקפדנות, כך שהם מתאימים לרמות שונות ומשלבים נופים מרהיבים ביופיים.

במידה שאתם מעוניינים ליהנות מחוויות טיפוס הרים מעצימות ומאתגרות, תוכלו לפנות אלינו ונדריך אתכם לאורך המסלולים.

במהלך השנים הוצאנו משלחות שונות לחו"ל ומחנות טיפוס לחו"ל. במסגרת משלחות הטיפוס הדרכנו מטפסים רבים בטיפוס על הרים גבוהים ברחבי העולם ובמחנות הטיפוס הדרכנו מטפסים בטיפוס על מצוקים מרשימים ברחבי העולם וסיפקנו הדרכה מלאה בנוגע לעבודה עם חבלים, אחיזה והתגברות על הפחד בעת טיפוס בגבהים.

בין היעדים בהם הדרכנו את המטפסים, נוכל לציין את האי היווני קלימנוס, שהוא אחד מאתרי הטיפוס המובילים בעולם. מבחר המסלולים התלולים והארוכים מושכים את המטפסים המנוסים ביותר בארה"ב ובאירופה. במהלך הטיפוס ניתן לצפות על חופים יפים וליהנות מאוכל מעולה תוצרת המקום.

כמו כן, הדרכנו מטפסים בטיפוס על הר הקניה שגובהו 5,208 מטרים, טיפוס זה ארוך ומורכב ביותר וכולל יותר מ-200 מטרים בהם יש לבצע טיפוס טכני בגובה רב ובתנאים אלפיניים.

נוסף על כך, הדרכנו מטפסים בטיפוס לפסגת הדאו – טיבה. רכס ההימלאיה מתאפיין בנוף אלפיני הררי וקסום: הרכסים מתנשאים לגבהים של 7,000 מטרים והשלג יורד עליהם בכל חודשי השנה. השילוב בין הרכסים המושלגים, העמקים הירוקים, בהם מתגוררים מגוון בעלי חיים והנהרות הגדושים במים, מהווים רקע מרהיב שמלווה את המטפסים במהלך הטיפוס. כמו כן, הוצאנו משלחות לטיפוס על הר הקילימנג'רו, פסגת האל ברוס והרים נוספים ברחבי העולם.

מעוניינים לטפס על הרים ברחבי העולם?

 צרו קשר ותצברו חוויות חדשות ומרגשות שיישארו אתכם לנצח!