תפריט

מחנה טיפוס ספרד אביב 2022

מחנה טיפוס אביב 2022- ספרד

תאריכים: 16-23.04.22, 6.5 ימי טיפוס

אתרי הטיפוס: סיורנה, מרגלף והמונסנט

כללי:

באביב הקרוב אנו יוצאים למחנה טיפוס ייחודי בכמה מאתרי הספורט הטובים בעולם, בחבל טראגונה סביב הרי המונסנט שבספרד.

סיורנה, מרגלף והמונסנט הם שלושת אתרי טיפוס הקרובים זה לזה גאוגרפית אך בעלי סגנון ואופי מסלולים שונה לגמרי זה מזה. שילוב של טיפוס בשלושת אתרים מרהיבים אלו מבטיח חווית טיפוס משובחת ובלתי נשכחת.

באזור יש אלפי מסלולים ספורטיביים המתאימים לכל הרמות, החל ממסלולי מקטע (פיצ') אחד ועד מסלולים מרובי מקטעים (מולטי פיצ').

הדרכות המחנה יכללו בין היתר: השתלמות הובלת מולטי פיצ' ספורטיבי (איך בונים תחנה, מאבטחים מלמעלה ולבסוף גולשים בבטחה), השתלמויות לשיפור רמת האונסייט בהובלה (וואו… כמה מסלולי אונסייט תטפסו!), ושיפור טכניקה ומיומנות בטיפוס הובלה או בטופ רופ. כל משתתף יוכל להתנסות בטיפוס מולטיפיץ מודרך גם אם אינו מוביל.

למי המחנה מיועד?
אנו מזמינים מטפסים ומטפסות בכל הרמות! מתחילים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הטיפוס, ומטפסים מנוסים יותר המעוניינים בהדרכה מקצועית המאפשרת התקדמות מהירה וניצול מקסימאלי של זמן החופשה.המחנה מיועד למטפסים בכל הרמות בדגש על מטפסים שרוצים להיחשף לטיפוס של מסלולי מולטי פיצ' ולשפר את רמת הטיפוס שלהם בסגנון אונסייט ורד-פוינט בסינגל פיצ'.

מה אנחנו מציעים?

למטפסים שהתחילו להוביל ספורטיבית: שיפור של כלל יכולות הטיפוס: בביטחון ובהיבט המנטאלי, במיומנות הטכנית של עבודת החבלים ובהיבט הפיזי (ע"י הכנה נכונה למחנה). למשל: מובילים שעדיין חוששים מנפילות וממסלולים בקצה גבול היכולת, יקבלו הדרכה בנפילות, קריאת מסלול ואיך להתכונן מנטאלית ולטפס מסלולים חדשים קשים יותר.

למטפסי טופ רופ: הדרכה על טכניקת טיפוס, טכניקה להתמודדות עם מסלולים בשיפועים שונים ועד מבוא להובלה ואף קורס הובלה (אינטנסיבי) לכאלו שיהיו ברמה מתאימה.

מטפסים בעלי ניסיון (מובילים ספורטיביים) נעביר השתלמות על הובלת מולטי פיצ' (שיתקיים בזמן המחנה) תוכלו להוביל באופן עצמאי בחניכה של מדריך שיטפס לפניכם. לא תתברברו, לא תסתבכו ותוכלו להתרכז בשיפור היכולת וההנאה מהטיפוס עצמו ולדחוף את יכולות טיפוס מולטי פיצ'.

למטפסים מנוסים: אנחנו ניקח אתכם למסלולים שיאתגרו את קצות האצבעות והרגליים ונשפר את השליטה המנטאלית.


איפה ישנים? איפה אוכלים? ומה סדר היום?

האתר בו נישן הוא אכסנייה מקומית, השוכן כשעה ושלושת רבעי מברצלונה. זהו כפר קטן וציורי שמיקומו בין שלושת אתרי הטיפוס (15 דקות נסיעה מכל אחד מהם- מקום אסטרטגי!). 

אנחנו נתארח במקום על בסיס חצי פנסיון, שכולל א. בוקר וערב (א. צהרים נקנה וניקח למצוקים). כל בוקר נקום סביב 08:00, נאכל ואז נצא לטפס עד אחה"צ, אז נחזור נשתה קפה או תה, נתקלח ונאכל א. ערב ולמחרת ניסע לטפס עוד פעם (יש!). אנחנו נבחר ונתאים כל יום את האתר בו תטפסו על פי ההשתלמויות שכל מטפס מעוניין לעשות, כך שיהיה גיוון, שנוכל לחזור למסלולים טובים שלא הצלחנו ושנוכל ללמוד דברים חדשים (אנחנו נהיה במספר מכוניות כך שנטפס גם במספר אתרים שונים). 

עלות המחנה:

1,765 יורו למשתתף בלינה בחדר משותף

1,715 יורו למשתתף בלינה באוהל אישי במדשאת האכסנייה

*(לפי שער 3.6 ₪)

 

התשלום כולל: השכרת רכב + לינה + ארוחת בוקר + ארוחת ערב + הדרכה ביחס 1:6 + ציוד טיפוס קבוצתי.

התשלום אינו כולל: טיסה לספרד, ארוחות צהרים, ביטוח נסיעות, ציוד אישי, כניסה לשמורה, נסיעות אל ומשדה התעופה (מיסי דרך), דלק עבור הרכבים (יתחלק בין כל 4 אנשים לרכב).

 

הרשמה:

מילוי טופס הרשמה למחנה טיפוס ספרד- אפריל 2022

בעת ההרשמה למחנה תשולם מקדמה של 400 יורו.

יתרת התשלום יבוצע כחודש לפני היציאה בהעברה בנקאית.

תנאי ביטול:

עד 30 יום ממועד היציאה יינתן החזר מלא של התשלום

15-29 יום ממועד היציאה יינתן החזר של 70% מהתשלום

14 יום ופחות מכך ממועד היציאה לא יינתן החזר כספי.

* החזר עבור דמי כרטיס הטיסה בהתאם לתקנון חברת הטיסה.

* במקרה של ביטול מצד הלקוח נעשה את מירב המאמצים להכניס לקוח אחר במקום ולמזער את דמי הביטול ככל שניתן.     

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר:
משרד 055-6607500 / דודו 052-2375297

  •