תפריט

מחנה טיפוס חורף 2023 לאונידיו- יוון

מחנה טיפוס חורף 2023- לאונידיו (יוון)

פירוט כללי:

יציאה: יום חמישי ה-7 לדצמבר בבוקר.

חזרה: יום חמישי ה-14 לדצמבר בשעות הבוקר.

אתרי הטיפוס: Leonidio ואולי Nafplio (הפלופונז היווני)

כללי:
"טיפוס טבעי" מוציאה מחנות טיפוס לאתרים אטרקטיביים שמכילים סגנונות טיפוס שאין בארץ ונגישים למטפס הישראלי. מחנה הטיפוס ביוון הוא אחד מאלו. אתרי הטיפוס ביוון רובם אתרים חדשים שצמחו ב-15 שנים האחרונות מכלום, וכיום יוון היא מכה של טיפוס ספורטיבי בכל עונות השנה. יש ביוון שילוב מנצח של סלע מעולה, מגוון מסלולים אדיר, אוכל מצוין, ים ואנשים נפלאים (שעושים הכל שתתרכז רק בהנאה מהחופש).

למי המחנה מיועד?
המחנה מיועד למטפסים בכל הרמות בדגש על מטפסים שרוצים להיחשף לטיפוס של מסלולי מולטי פיצ' ולשפר את רמת הטיפוס שלהם באונסייט ורד-פוינט.

מה אנחנו מציעים?
למטפסים שהתחילו להוביל ספורטיבית ולמטפסי טופ רופ: כל אחד יקבל הדרכה מתאימה לרמתו ועל הנושאים שיקדמו אותו. לאלו שרוצים להתחיל להוביל נעביר קורס הובלה ספורטיבי, אינטנסיבי ומקיף (שניתן להתחילו כבר בארץ לפני המחנה). מי שכבר מוביל ועדיין חושש מנפילות וממסלולים בקצה גבול היכולת יקבל הדרכה בנפילות, קריאת מסלול ואיך להתכונן מנטאלית ולטפס מסלולים קשים יותר.

מטפסים בעלי ניסיון בינוני (מובילים ספורטיביים בכל הרמות  – ואנחנו מתכוונים בכל הרמות): נעביר קורס קצר על הובלת מולטי פיצ' (שיתקיים בזמן המחנה) תוכלו להוביל באופן עצמאי בחניכה של מדריך שיטפס לפניכם ויחכה לכם בתחנות. לא תתברברו, לא תסתבכו ותוכלו להתרכז בשיפור היכולת וההנאה מהטיפוס עצמו ולדחוף את יכולות טיפוס מולטי פיצ'. צפוי שתטפסו 2 (אולי 3) מסלולי מולטי פיצ' במהלך המחנה.

למטפסים מנוסים: אנחנו ניקח אתכם למסלולים שיאתגרו את קצות האצבעות והרגליים ולשפר את השליטה המנטאלית.

מה מתוכנן?
אנחנו נטוס לאתונה בבוקר של יום חמישי, נשכור רכבים וניסע לדרום מערב, לפלופונז (נסיעה של כשלוש שעות). ניסע דרומה לאורך הים ויעדינו היא העיירה לאונידיו (ייתכן ונעצור בדרך כדי לטפס באתר Nafplio הנמצא על הדרך). בלאונידיו נישן במלונות / סטודיו מקומיים באווירה יוונית ים תיכונית. כל בוקר ניסע לטפס בסקטור אחר, אם סינגל פיצ' או מולטי פיצ'. בשעות הצהריים נעשה הפסקה לא. צהריים ובערב נצא לאחת מהמסעדות הרבות בעיירה. המטפסים הם מקור הכנסה ופרנסה חשוב באתר הזה ולכן האתר מפותח על ידי המועצות המקומיות ובעלי עסקים מקומיים שרוצים למשוך אליהם עוד ועוד מתיירות זו.

עלות המחנה: 950 יורו

מחיר המחנה כולל:
השכרת רכב לכל ימי המחנה
לינה בסטודיו בחדרים של זוג עד ארבעה בחדר (ניתן להזמין חדר בודד או זוגי, בתוספת עלות)
ארוחת בוקר שאנחנו נקנה ונכין.
ציוד טיפוס כללי
הדרכה של מדריך טיפוס צוקים מתקדם ביחס 1:6 .
ביטוח הפעילות

מחיר המחנה לא כולל:
כרטיסי טיסה (נשמח לעזור ברכישה למי שירצה)
אוכל לצהריים ולערב
ביטוח אישי אתגרי מהארץ
דלק לרכבים. הדלק יתחלק בין כל נוסעי הרכב.
ציוד טיפוס אישי- יהיה ניתן להשלים/להשכיר דרכנו

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר:
משרד 055-6607500 / דודו 052-2375297