תפריט

סנפלינג בארץ

סנפלינג בארץ

ישראל מציעה שפע של מסלולי טיול לכל מטיבי הלכת, החל מטיולים בנחלים ובחורשות וכלה בטיולי אקסטרים מאתגרים לחובבים ומקצוענים גם יחד. מן הסתם, אם אתם מעורים בסצנה המיוחדת של סנפלינג בישראל ובעולם, אתם לבטח יודעים שאת המצוקים הגבוהים והמאתגרים ביותר לא תוכלו לפגוש פה בארץ, אבל ישנן כמה חוויות סנפלינג בארץ שלעולם לא תוכלו לשכוח, גם אם תגיעו לאתרי הסנפלינג המוכרים בעולם. מעבר לכך, טיולי סנפלינג בארץ הם טיולים שמשלבים בתוכם לא רק סנפלינג, אלא גם מסלולי הליכה, מים וטיול בכמה ממסלולי הטיול היפים בארץ, מסלולים שאין להם במה להתבייש כהוא זה לעומת כל מסלול טיול שטח אחר בעולם.

 

אתרי סנפלינג בארץ

אם אתם פשוט רוצים לעשות סנפלינג לשם החוויה, תוכלו לעשות זאת בכל אחד מאינספור האתרים הפזורים בארץ, מרביתם מיועדים לגולשים מתחילים בתחילת דרכם, אך כמה מן המובחרים בהם יכולים להעניק לכם חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת בשילוב יוצא דופן של טבע, נופים, גובה ואתגר אקסטרים. אתרי סנפלינג מוכרים וידועים, שמעניקים שילוב מנצח של טבע, ירוק, מים ונוף, נמצאים באזור הצפון ובהם אפשר למנות טרק מים בבניאס בתוספת סנפלינג באתר ויה פרטה ברכס רמים, חוויית סנפלינג רטובה ועוצרת נשימה בנקיק השחור בנחל זוויתן וסנפלינג במערת האבירים (סלמנדרה). יחד עם זאת, כמה מאתרי הסנפלינג הפופולאריים ביותר בישראל נמצאים דווקא באזור הדרום ובמיוחד באזור מדבר יהודה וים המלח. בין האתרים המעניינים ביותר באזור זה אפשר למנות את מערת הקולונל שתעניק לכם חוויית סנפלינג עוצרת נשימה, סנפלינג בנחל תמרים, נחל רחף, נחל טור, נחל חצצון וכמובן סנפלינג בנחל קומראן.

סנפלינג בארץ

טיולי סנפלינג בישראל – חשוב האתר וחשובה הקבוצה

אין בכלל ספק, שבכל טיול סנפלינג הדבר החשוב ביותר הוא ציוד הסנפלינג שעומד לרשותכם והאתר שבו אתם עושים את הסנפלינג, אבל לא פחות חשוב מכך היא הקבוצה איתה אתם יוצאים לחוויה והגורמים המקצועיים המלווים אתכם. בישראל ישנם אמנם לא מעט גורמים, חלקם מקצועיים יותר וחלקם פחות, המארגנים טיולי סנפלינג בארץ ברמה שבועית ולאורך כל השנה. יחד עם זאת, אם אתם רוצים ליהנות מהציוד הטוב והבטוח ביותר, מהמדריכים המקצועיים והבכירים ביותר ומחוויית הטיול המהנה ביותר, שלוקחת בחשבון לא רק את אלמנט האקסטרים, אלא גם את חוויית הטיול והטבע, תצטרכו לבחור היטב את הגורם המקצועי שאיתו תצאו לטיול. מידת המקצועיות של אותו גורם תכריע גם את זהות חברי הקבוצה שאיתם תצאו, את רמת הסטנדרטים שמהם תוכלו ליהנות ואת המידה בה תוכלו ליהנות מחוויה בלתי נשכחת, שחורגת הרבה מעבר לחבלים, עוגנים ושיטות גלישה.

טיפוס טבעי הוא אחד הגורמים המקצועיים ביותר בישראל בכל הקשור לטיולי סנפלינג בישראל ומארגן מגוון רחב של קבוצות, החל מקבוצות מתחילים וחובבים וכלה בקבוצות מתקדמים ומקצוענים שמחפשים אתגר הולך וגובר בפעילות הסנפלינג שלהם. טיפוס טבעי מעמיד לרשותכם צוות של מדריכים מוסמכים ובכירים המלווים אתכם לאורך הטיול כולו, וכמובן בונה עבורכם מסלול טיול מלא, הכולל בתוכו אתגר אקסטרים בלתי מתפשר יחד עם חוויית טבע שעומדת בפני עצמה. לפרטים נוספים על טיולי טיפוס טבעי ועל פעילות הסנפלינג שלנו, צרו קשר בטלפון 055-6607500.