תפריט

טיולי סנפלינג

טיול סנפלינג

מחפשים אתר מצוין עבור טיול סנפלינג? ובכן, כדאי אולי שתעצרו את החיפוש ותמקדו אותו יותר בגורם מקצועי שאיתו תוכלו לצאת לטיול כזה, גורם מקצועי שמתמחה בתחום של טיולי סנפלינג ומוציא קבוצות של טיולים כאלה בכל רחבי הארץ. בכדי ליהנות מטיול המבוסס על סנפלינג, חשוב מאוד להקפיד על מספר גורמים הכוללים: ציוד בטוח ותקין, ציוד מספק על כל האביזרים והאמצעים הנדרשים, אתר מצוין ומהנה, הדרכה וליווי מקצועיים ולבסוף גם אנשים מתאימים. גורם מקצועיים המוציאים טיולי סנפלינג יודעים לספק לכם את כל זה ובנוסף לשלב אתכם בקבוצות אנשים שמתאימים לכם מבחינת רמת המקצועיות שלכם בסנפלינג ובהמשך לכך זה גוזר כמעט תמיד גם התאמה ברמה האישית והחברתית.

 

טיולי סנפלינג – שילוב של אתגר, מסלול טיול ואנשים

בפעם הראשונה בה עשיתם סנפלינג, הייתה ממוקדת תשומת הלב שלכם, מן הסתם, בחוזק החבל שעליו אתם תלויים, בשאלה האם העוגן מחובר היטב לסלע, במעקב צמוד אחרי הצעדים שאתם עושים ובפחד מפני גלישה מהירה מדי מטה. כך זה גם היה, קרוב לוודאי, גם בפעם השנייה, השלישית והרביעית, אלא שעם הזמן רכשתם יותר ויותר בטחון, והפעולה עצמה של נטמעה בכם, ממש כפי שקורה בתהליכי לימוד נהיגה ברכב. היום, כשאתם שולטים, לפחות ברמה מינימלית, בפעולת הסנפלינג, עוברת תשומת הלב שלכם לחוויה הכוללת והמקיפה אתכם לאורך הפעילות. בשלב הזה אתם מחפשים את האתגר, את האתרים המרהיבים ביופיים, את השילוב עם הטבע ואת החוויה המלווה אתכם מהרגע שאתם יוצאים מהבית עד שאתם שבים אליו בתום הטיול. בשלב הזה, על כן, הדרך הנכונה ביותר לחוות טיולי סנפלינג, היא דרך גורם מקצועיים שמציעים לכם טיולים קבוצתיים מאורגנים באתרים הטובים ביותר, עם הציוד הטוב ביותר ועל בסיס התכנון הטוב ביותר.

טיולי סנפלינג

ומה מבחינת מחיר?

ובכן, לא נכנסתם לעולם הסנפלינג כדי לעשות חישוב כספי של כל טיול עד כדי ביטול החוויה בעבור כסף. טיול סנפלינג מאורגן עולה כמובן כסף, אבל גם טיול עצמאי לחלוטין עולה לא מעט כסף ועולה גם לא מעט בחוויה. בטיול מאורגן אתם נהנים מציוד מתקדם וחדיש שעובר בדיקות בטיחותיות באופן תדיר וקבוע, ממדריכים מוסמכים ובכירים שמלווים אתכם, ממסלול שנבנה בקפידה רבה באתרי הסנפלינג האטרקטיביים ביותר בישראל וכמובן מקבוצה של אנשים שמקיפים אתכם ומעצימים עבורכם את החוויה האישית. ביציאה למסלול טיולי סנפלינג מחיר הטיול משתנה בהתאם לרמת האתגר, אורך המסלול והמורכבות שלו, גודל הקבוצה והיקף הצוות הנדרש לצורך ליווי הטיול. אבל בסך הכל, המחירים הם לגמרי ריאליים ולא אמורים להוות שיקול משמעותי לביטול הטיול מבחינתכם.

במקום לחפש מסלולי טיול סנפלינג בכל רחבי הארץ, הצטרפו לטיולים של טיפוס טבעי ותוכלו ליהנות מאתרי הגלישה הטובים ביותר מאזור ים המלח ומדבר יהודה וצפונה עד הגליל העליון והגולן. טיפוס טבעי בונה עבורכם מסלולי טיול מנצחים בליווי מדריכים מקצועיים ומוסמכים וכמובן עם ציוד סנפלינג חדיש ומתקדם שעומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים, לרבות תקני תחזוקה ובדיקה שוטפת. לקבלת מידע על טיולי סנפלינג של טיפוס טבעי, תוכלו לעיין בדפי הטיולים באתר טיפוס טבעי או ליצור איתנו קשר טלפוני בכל עת בטלפון 055-6607500.