תפריט

גלישה מצוקים

ספורט גלישה מצוקים

אוהבים ספורט? אוהבים ריגושי אקסטרים? אוהבים לטייל בטבע ולהתחבר אל המים, האוויר והאדמה? ספורט גלישה מצוקים יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. במבט ראשון זה יכול להיראות קצת מפחיד, אבל מדובר בספורט בטוח לחלוטין, המבוסס על ציוד מקצועי, טכניקות מקצועיות וכמובן על המון המון כיף, והסטטיסטיקה לא משקרת – יותר ויותר אנשים חווים את הדייט הראשון שלהם עם גלישה מצוקים במסגרת שורה של מועדוני סנפלינג הפעילים בכל רחבי הארץ וכולם גם חוזרים הביתה בשלום. ואחרי הכל, אם אתם באמת רוצים להכניס את הספורט הזה לחייכם וגם להתמיד איתו, חשוב שתעשו את זה נכון.

 

בחירת מועדון סנפלינג וטיולים

אחד הדברים החשובים ביותר בכניסה לעולם המיוחד של ספורט גלישה מצוקים, הוא בחירת מועדון הגלישה שאיתו תעשו את הצעדים הראשונים שלכם ואיתו גם תמשיכו אל הטיולים היותר מאתגרים בהמשך הדרך. מועדון הסנפלינג הוא הגורם המקצועי שמספק לכם את הציוד המקצועי, את המדריכים המוסמכים שמלווים אתכם בכל טיול וכמובן את מסלול הטיול באתרי הסנפלינג האטרקטיביים והמרהיבים ביותר בישראל, ולא רק בישראל. מועדוני סנפלינג רבים מציעים מגוון רחב של אפשרויות טיול בארץ, בירדן ובאתרי סנפלינג מפורסמים בחו"ל. מרגע שנכנסתם לעולם של גלישה מצוקים, תוכלו להפוך את זה לדרך חיים, לבנות סביב זה חיי חברה, טיולים בארץ ובעולם וכמובן שגרת ספורט מהנה ותורמת, גם ברמה הפיזית וגם ברמה הנפשית והחברתית.

 גלישה מצוקים

בחירת אתרי גלישה

את אתרי הגלישה אתם יכולים לבחור בעצמכם, אבל אם בחרתם במועדון סנפלינג מתאים, תוכלו להיות בטוחים שהמועדון כבר ידאג לקחת אתכם לאתרים הטובים ביותר ואם התגלה אתר סודי חדש, גם תוכלו לדעת מזה. יחד עם זאת, בכל מועדון סנפלינג כזה יהיה עליכם לבחון את האתרים השונים ולבחון את ההתאמה שלהם לרמה המקצועית שלכם בתחום של גלישה מצוקים. בתחילה תרצו להשתלב בטיולים לאתרים קטנים, המתאימים יותר למתחילים, ובהמשך הדרך תוכלו להשתלב בטיולים ארוכים ומורכבים במערות ענק, צוקי ענק ואתרים שבאמת יוצרים עבורכם אתגר ספורטיבי אמיתי.

 

בטיחות, גיוון וחוויה

בכל מקרה, ישנם שלושה דברים שאתם רוצים להקפיד עליהם בכל פעילות של גלישה מצוקים. הדבר הראשון הוא כמובן בטיחות ואת הבטיחות הזאת תוכלו להבטיח עם הצטרפות למועדון הנכון, שעומד בכל תקני הבטיחות של ציוד סנפלינג ותחזוקתו, לרבות ליווי של מדריכים מקצועיים. הדבר השני הוא גיוון וגם אותו יוכל להציע לכם מועדון הסנפלינג עם מגוון רחב של טיולים בדרום הארץ, באזור ים המלח ומצדה, במדבר יהודה וכמובן בגליל ובגולן הצפוניים. לבסוף, החוויה שממנה תוכלו ליהנות בשילוב המנצח בין אתגר אקסטרים ספורטיבי ברמה שלכם, אתרים מרהיבים ביופיים עם חיבור חזק לטבע וכמובן קבוצת אנשים טובים שמלווים אתכם.

בין שאתם עושים את הצעד הראשון בעולם המיוחד של ספורט גלישה מצוקים ובין שאתם כבר ותיקים בתחום, טיפוס טבעי הוא מועדון הסנפלינג שנותן לכם הכל – בטיחות לפני הכל, חברה טובה תוך כדי, אתגר ספורטיבי מהנה וכמובן מסלולי טיול מנצחים באתרים הטובים ביותר בישראל, בירדן ובמקומות נוספים ברחבי העולם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 055-6607500.