תפריט

מחנה טיפוס אביב 2019 לאונידיו- יוון

מחנה טיפוס אביב 2019- לאונידיו (יוון)

פירוט כללי:

יציאה: יום רביעי ה-20 במרץ, בשעות הבוקר.

חזרה: יום שלישי ה-26 במרץ , בשעות הערב.

אתרי הטיפוס: Leonidio ואולי Nafplio (הפלופונז היווני)

 • כללי:
  מחנות הטיפוס שלנו יוצאים לאתרים הכי אטרקטיביים שמכילים סגנונות טיפוס שאין בארץ. מחנה הטיפוס בלאונידיו שביבשת יוון הוא כזה. יוון הפכה ב-10 שנים האחרונות ל "מכה" של טיפוס ספורטיבי במקטע בודד (סינגל פיצ') ומקטעים רבים (מולטי פיצ') בכל עונות השנה. יש ביוון שילוב מנצח של סלע מעולה, מגוון מסלולים אדיר, אוכל מצוין, ים ואנשים נפלאים (כאלה שעושים הכל שתתרכז רק בהנאה מהחופש).
 • למי המחנה מיועד?
  המחנה מיועד למטפסים בכל הרמות בדגש על מטפסים שרוצים להיחשף לטיפוס של מסלולי מולטי פיצ' ולשפר את רמת הטיפוס שלהם בסגנון אונסייט ורד-פוינט בסינגל פיצ'.

  מה אנחנו מציעים?

  למטפסים שהתחילו להוביל ספורטיבית: שיפור של כלל יכולות הטיפוס: בביטחון ובהיבט המנטאלי, במיומנות הטכנית של עבודת החבלים ובהיבט הפיזי (ע"י הכנה נכונה למחנה). למשל: מובילים שעדיין חוששים מנפילות וממסלולים בקצה גבול היכולת, יקבלו הדרכה בנפילות, קריאת מסלול ואיך להתכונן מנטאלית ולטפס מסלולים חדשים קשים יותר.

  למטפסי טופ רופ: הדרכה על טכניקת טיפוס, טכניקה להתמודדות עם מסלולים בשיפועים שונים ועד מבוא להובלה ואף קורס הובלה (אינטנסיבי) לכאלו שיהיו ברמה מתאימה.

  מטפסים בעלי ניסיון בינוני (מובילים ספורטיביים בכל הרמות  – ואנחנו מתכוונים בכל הרמות): נעביר קורס קצר על הובלת מולטי פיצ' (שיתקיים בזמן המחנה) תוכלו להוביל באופן עצמאי בחניכה של מדריך שיטפס לפניכם. לא תתברברו, לא תסתבכו ותוכלו להתרכז בשיפור היכולת וההנאה מהטיפוס עצמו ולדחוף את יכולות טיפוס מולטי פיצ'. צפוי שתטפסו 2 (אולי 3) מסלולי מולטי פיצ' במהלך המחנה.

  למטפסים מנוסים: אנחנו ניקח אתכם למסלולים שיאתגרו את קצות האצבעות והרגליים ולשפר את השליטה המנטאלית.

  מה מתוכנן?

  אנחנו נטוס לאתונה ביום רביעי בבוקר, נשכור רכבים וניסע לדרום מערב לפלופונז. ניסע מערב ודרומה כשעה וחצי, ויעדינו היא העיירה נפפליו. שם נטפס יום אחד בסקטור מאוד מוצלח עם מגוון מסלולים גדול. משם נדרים בנסיעה של עוד שעה וחצי ועצירה לארוחת ערב ללאונידיו. בלאונידיו נישן במלונות / סטודיו מקומיים באווירה יוונית ים תיכונית. כל בוקר ניסע לטפס בסקטור אחר. כל יום חלק מאיתנו יטפס סינגל פיצ'ים ואחרים יטפסו מולטי פיצ'ים. למחרת נתחלף. בשעות הצהריים נעשה הפסקה לא. צהריים ובערב נצא לאחת מהמסעדות בעיירה. המטפסים הם מקור הכנסה ופרנסה חשוב באתר הזה ולכן האתר מפותח על ידי המועצות המקומיות ובעלי עסקים מקומיים שרוצים למשוך אליהם עוד ועוד מתיירות זו.

  לפרטים נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר:
  משרד 055-6607500 / דודו 052-2375297