תפריט

מחנה טיפוס – קלימנוס

מחנה טיפוס- קלימנוס

תאריכים: 15-20 באוקטובר 2019.

טיפוס טבעי בוחרת אתרי טיפוס איכותיים המשלבים טבע, חופש ומסלולים מגוונים שמתאימים לכל הרמות , ממטפסים מתחילים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הטיפוס ועד למטפסים עם ניסיון שרוצים לשפר את רמת הטיפוס וצריכים את ההדרכה של מדריכי טיפוס מנוסים.
בכל מחנה טיפוס אנו מאפשרים גם התנסות במולטי פיץ (מסלול ארוך הכולל מספר מקטעי טיפוס).

קלימנוס הוא אי יווני השוכן בדרום מזרח הים האגאי ונמצא צפון מערבית לאי הגדול קוס. קלימנוס נחשב לאחד מאתרי הטיפוס הגדולים והטובים בעולם! טובי המטפסים מכל רחבי אירופה וארה”ב מגיעים לאתר הטיפוס הידוע במסלולי ספורט ארוכים ותלולים. האי מפורסם בסלע הגיר האיכותי, במסלולים הרבים והמגוונים שבו, בחופים המזמינים והאוכל המקומי המעולה. זהו ללא ספק היעד המושלם לחופשת טיפוס!

איך זה עובד?

טסים לאי קוס ומשם לוקחים מעבורת לקלימנוס, לאחר השכרת הרכבים ניסע להתמקם במלון ולאחר מכן נצא לטיפוס קצר, כל יום נשכים בסביבות השעה 7:00 בבוקר ולאחר ארוחת בוקר נצא לטפס באחד מהמצוקים, במקביל כל יום יהיה זוג מטפסים שיטפסו מסלול ארוך עם מדריך שיוביל את המסלולים וייתן הסבר על ההתנהלות במולטי פיץ.
בערב נצא כולם לאחת מהמסעדות באי ונסיים את הערב במנוחה עד יום המחרת.

לינה: באחד ממלונות הנמצאים במרכזו של הכפר Masouri.

רכב: אנו נשכור רכבים בכדי שנוכל להגיע לאזורי הטיפוס המרוחקים מהכפר בצורה נוחה ויעילה.

ארוחות: אינן כלולות במחיר המחנה. א.בוקר קלה נאכל יחד לפני היציאה למצוק, ארוחת צהריים נאכל במצוק וארוחת ערב – באי מגוון רחב של מסעדות מקומיות בהן אוכל מעולה.

ביטוח: כל משתתף מחויב לרכוש לעצמו ביטוח נסיעות הכולל בתוכו הרחבה לספורט אתגרי.

ציוד: כל מטפס צריך להביא איתו נעלי טיפוס, רתמה, קסדה וציוד אישי אם יש (ראנרים, חבל הובלה, מגנזים) למי שחסר ציוד יש לנו אפשרות להשאיל ציוד לזמן המחנה.

עלות: 
1,000 יורו בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 31.08.19
1,100 יורו בהרשמה מאוחרת
(מחיר המחנה כולל: מחיר המחנה כולל: השכרת רכב לכל ימי המחנה, לינה בסטודיו בחדרים של זוג עד ארבעה בחדר, ציוד טיפוס, הדרכה ביחס של עד 1:6.
מחיר המחנה אינו כולל: טיסה, ארוחות, ביטוח אישי אתגרי מהארץ, דלק לרכבים, מעבורת מקוס לקלימנוס+מונית מנמל של קוס לשדה התעופה).

או שאולי תעדיפו טיפוס במקום אחר:

טיפוס בהימלאיה.

מסע לקילמנג'רו

 

**הצטרפו לחוויה שכולה טיפוס, ים וחופש**
לפרטים נוספים והרשמה מוזמנים להשאיר פרטים מטה או ליצור עימנו קשר:
משרד 055-6607500, דודו 052-2375297