תפריט

שאלות ותשובות

מה אנחנו עושים?

קורסי טיפוס למתחילים ומתקדמים: החל מקורסים בסיסיים (הכרות, עקרונות בסיס בטיפוס גלישה ועבודת חבל) דרך קורסים מתקדמים (אבני עיגון, מולטי פיטש, חילוץ ועוד) וכלה בקורסים מותאמים אישית ללקוח.

טיולי טיפוס וגלישה למיטיבי לכת במגוון מקומות בעולם: טיולים ומסעות טיפוס וגלישה הן פעילות מרכזית שלנו. אתר מרכזי בו אנחנו אוהבים במיוחד להדריך הוא הממלכה ההאשמית של ירדן שמציעה מגוון אדיר של הרים ומצוקים נישאים וכן מגוון טיולי גלישה (סנפלינג) במפלי מים זורמים (קניונים),בנוסף אנו מדריכים במקומות נוספים כמו ספרד, כריתים,קוראטיה ויון.

משלחות טיפוס- מוציאים משלחות טיפוס לפסגות כמו החאן טנגרי, הר לנין בקירגיסטן, הקווקז הרוסי והאל ברוס, אקונקאגואה ופסגות בצפון הודו.

הרצאות: הרצאות על חוויות יוצאות דופן שחווינו במהלך השנים – החל מטיפוס על הרים גבוהים כגון האוורסט וכלה בהתמודדות עם פציעות. ההרצאות מועברות בליווי מצגת ואורכות כשעה עד שעתיים.

פעילות מותאמת ללקוח: ימים חווייתיים שמותאמים לצרכי הלקוח. פעילות לדוגמה יכולה להיות יום “טעימה” של טיפוס שמוענק כמתנת יום הולדת לחבר או לחברה. פעילות אחרת אפשרית היא פעילות גיבוש משפחתית, קבוצת חברים או צוות עובדים. נשמח לתפור פעילות המתאימה לכל צורך שהוא.

מי יכול להשתתף בפעילויות שלנו?

רוב הפעילות שלנו מותאמות לאנשים המוגדרים מיטיבי לכת, ישנן פעילות הדורשות ניסיון טיפוס קודם.
יש לנו אפשרות להתאים את הפעילות למגוון גדול של אוכ’ ולתפור פעילות לצורכים שלכם

במה אנחנו מאמינים?

בכל פעילותנו תקבלו יחס מקצועי מהתחלה ועד הסוף. אנחנו מדריכי טיפוס מוסמכים ע”י בית הספר למאמנים של וינגייט והועדה המקצועית של המועדון האלפיני הישראלי. ציוד הטיפוס שלנו הוא הציוד המודרני ביותר, סטנדרטי הבטיחות בלתי מתפשרים ויחס החניכה נמוך (בין 1:1-1:5 בכל הפעילויות). בנוסף על היותנו מדריכי טיפוס אנו גם מדריכי טיולים המכירים את המדינה, את ההיסטוריה, הגיאולוגיה והאקולוגיה של המקום בו אנחנו מדריכים ואוהבים לספר על כך.

במהלך הטיולים שלנו תגלו שאנחנו מאמינים בתיירות שמכבדת את המקום והאנשים אותם אנו פוגשים בדרך, מתחשבת ברגשותיהם ושומרת על הגינות במגע איתם. אנו מקפידים על תיירות שמשאירה מינימום השפעה סביבתית ומנסה לשמור על המקומות הייחודיים בהם אנו מבקרים ללא פגיעה באופיים, בבעלי החיים ובצומח המקומי שלהם. בטיולים שלנו תשנו בשטח (וגם במאהלים מקומיים), תבשלו בעצמכם חלק מהארוחות ותסחבו את הציוד שלכם על הגב (אנו כבר נדאג שהוא לא יהיה כבד מדי). כך תלמדו להכיר מקרוב את המקומות והאנשים ללא מחסומים ופערי תיווך.

למה כדאי לכם לטפס דווקא איתנו?

כל המדריכים שלנו הם מדריכי טיפוס אלפיני מוסמכים ולכן הננו בעלי ההסמכה הגבוהה ביותר להדרכת טיפוס וגלישה בארץ, אצלנו תמצאו את המדריכים המנוסים ביותר בארץ, לכל אחד מצוות המדריכים שלנו יש רזומה עשיר של טיפוס והדרכה בארץ ובעולם.

אנו מקיימים מגוון רחב של פעילויות, טיולים וקורסים בארץ ובעולם המשלבים תוכן מקצועי, הנאה וחוויה בלתי נשכחת.

בטיחות מקצועיות ועניין הן הדגשים בהדרכה שלנו אך בנוסף לכל האמור למעלה תמצאו מדריכים שאוהבים מאוד את מה שהם עושים, נהנים ומתרגשים מהחוויה של הטיפוס והשהייה בטבע כל פעם מחדש. נעשה הכול בכדי להעניק לכם חוויה מאתגרת חיובית ומעשירה. בנוסף להדרכה מקצועית בטיפוס ובגלישה, תקבלו כאמור גם הדרכה מקיפה על האזור בו מטפסים ומטיילים.

כיצד אנו תומכים בענף בארץ?

אנו חברים בגוף המרכזי שמפתח את פעילות הטיפוס בארץ: מועדון המטפסים הישראלי (ע”ר). המועדון הנו עמותה רשומה שמנוהלת ע”י מתנדבים (ואנחנו חלק מהם) שמקדמים את ספורט הטיפוס בארץ. העמותה הוקמה ב-1987, מונה כ-400 חברים ומרכזת את הפעילות הטיפוס בטבע לרבות אישור האתרים לטיפוס, פתיחת מסלולי טיפוס, תיעוד המסלולים, תחרויות טיפוס וקיום מחנות טיפוס. אנו מעניקים עד 10% הנחה בכל פעילותנו לחברים במועדון. בנוסף, חלק מהכנסותינו נתרם למועדון לטובת פיתוח ספורט הטיפוס בארץ.