תפריט

סנפלינג בצפון

אתרי סנפלינג בצפון

הדבר החשוב ביותר בכל טיול סנפלינג הוא הציוד. איכות הציוד, זמינות מלאה של כל רכיבי הציוד הנדרשים והתפעול המקצועי שלהם יכולים להכריע לא רק את בטיחות הגולשים, אלא גם את חוויית ההנאה מהטיול. אבל אחרי שווידאנו שיש בידינו את הציוד הנדרש, הדבר החשוב הבא הוא כמובן האתר בו אנו גולשים. בהיבט זה, ישנם לא מעט אתרי סנפלינג בצפון הארץ, בהם ניתן ליהנות מגלישת סנפלינג למתחילים, למתקדמים ולמקצוענים, אבל לא כל אתר סנפלינג בצפון יודע להציע את אותה חוויה ולפני שאתם יוצאים למסע, כדאי לזכור מספר כללים חשובים בהיבט זה.

 

עוצמת החוויה בהתאם לאתר הגלישה

כל חובב או מקצוען סנפלינג יודע שבפעמים הראשונות בהן פוגשים את העולם המרתק הזה, הדבר המעניין ביותר, ולא פחות מכך גם המפחיד ביותר, הוא תהליך הגלישה עצמו, המטר הבא שגולשים מטה, חוזק החבלים, חוזק העוגנים ותפעול הגוף לאורך תהליך הגלישה. אלא שעם הזמן, הופכת הגלישה לפעולה כמעט בלתי מודעת, ממש כפי שקורה בנהיגה, ואז מופנית תשומת הלב להנאה האמיתית, ההנאה שנובעת מהחיבור בין פעילות הסנפלינג ובין האתר הספציפי בו היא מבוצעת. בבחירת אתר סנפלינג בצפון, אפשר לציין כמה אתרים מובילים כמו הנקיק השחור בנחל זוויתן, ויה פרטה ברכס רמים ומערת האבירים (סלמנדרה). אתרים אלה מספקים את השילוב הנהדר של אתגר פיזי ונפשי לצד חוויית טבע יוצאת דופן של נופים, גובה ותנאים אקלימיים אופטימליים לסנפלינג.

סנפלינג בצפון

כמה עולה סנפלינג בצפון?

ובכן, ישנם כמה וכמה אתרי סנפלינג בצפון ועלות הגלישה בכל אחד מהם היא שונה. העלות השונה לא נובעת מעלות הסנפלינג עצמו, שכן בכל חוויית סנפלינג נדרש אותו ציוד, אותה אחריות מקצועית ואותו היקף של ליווי מקצועי, אלא שמדובר במסלולי טיול שונים המשולבים עם גלישת הסנפלינג ועל כן גם בהיקפי זמן ומאמץ שונים. אחרי שאמרנו את זה, ביציאה לחוויית סנפלינג בצפון מחירים הם לא הפרמטר שעל פיו אתם רוצים לבחור את המסלול שלכם. פערי המחירים הם נמוכים מאוד וגם כך מדובר בעלויות שוליות ביחס לחוויה וביחס לאפשרויות טיול אחרות. מה שחשוב יותר הוא להצטרף לטיולים שכוללים בתוכם מסלולי סנפלינג שתואמים את היכולות שלכם, את רמת האתגר שאתם מחפשים ויכולים לעמוד בה ואת חוויית האקסטרים והטבע שאתם רוצים לחוות.

טיפוס טבעי מוציאה אינספור משלחות טיפוס וטיולים ברחבי הארץ לאורך כל השנה, ומעמידה לרשותכם את כל ציוד הסנפלינג הנדרש, ליווי צמוד של מדריכים מוסמכים ובכירים וכמובן מסלולי טיול שנבחרו בקפידה רבה, וביניהם גם לא מעט אתרי סנפלינג בצפון הארץ, בהתאמה לכל רמת אתגר, רמת גלישה וטעם אישי. טיפוס טבעי נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם הסנפלינג בישראל ואת כל הפרטים על פעילותנו והטיולים שלנו, תוכלו למצוא באתר טיפוס טבעי או בשיחת טלפון למספר 055-6607500.